Nagrzewnica barowa Statio

  • Producent: Mensa Heating
  • Model: Nagrzewnica barowa Statio
  • Dostępność: W magazynie
  • 2 830,00 zł

  • Cena netto: 2 300,81 zł

Minimalna ilość zamówienia tego produktu to 10

Statio to  wysoki stolik z wbudowanym ogrzewaniem. Powstał z myślą o barach, kawiarniach i restauracjach. Stół został zaprojektowany w taki sposób, by przede wszystkim ogrzewać stojące przy nim osoby.

Oszczędność energii
Mensa Heating wykorzystuje najbardziej wydajny system ogrzewania, z krótką falą podczerwieni który przekształca 92% energii elektrycznej w ciepło. Dzięki temu STATIO oszczędza do 83% w porównaniu z innymi elektrycznymi grzejnikami tarasowymi.

Bezpieczeństwo użytkowania
Specjalne opracowanie Mensa Heating doprowadziło do powstania unikalnej i opatentowanej funkcji SAFE TOUCH - bezpieczny w dotyku, co oznacza, że można łatwo dotykać nagrzewnicy bez ryzyka poparzenia się. Lampa jest chroniona specjalną kratką, która zapewnia tę unikalną cechę.
Ponadto produkty Mensa Heating są testowane przez kilka wiodących światowych instytutów badawczych.

Efektywne ogrzewanie bez strat
Promieniowanie cieplne trafia bezpośrednio do użytkowników produktu. Zamiast ciepła próbującego przedostać się  z góry na dół, Mensa Heating opracowała gamę grzejników tarasowych, które rozprowadzają ciepło dokładnie tam, gdzie najlepsze jest pochłanianie przez organizm. Dzięki temu Statio ogrzewa tylko ludzi i przedmioty, a nie powietrze.

Natychmiastowe ogrzewanie
Produkty Mensa Heating ogrzewają się natychmiast po włączeniu.
Nie ma denerwującej fazy rozgrzewania i nie ma potrzeby czekania na rozpoczęcie ogrzewania przez lampę.

Bez bałaganu i bez grzechotania
Nie ma już sadzy, która pojawia się podczas używania gazowych podgrzewaczy powietrza. Dodatkowo Statio jest całkowicie bezgłośny i bezwonny.

Stoły, które tworzą sieć
Wszystkie stoły są wyposażone w gniazdo w podstawie produktu, dzięki czemu można połączyć w sieć do pięciu stołów. Oferujemy również osłonę Mensa Heating, aby elegancko ukryć kable, dzięki czemu nie ma absolutnie żadnego ryzyka potknięcia się o jakiekolwiek przewody.

Przyjazny dla środowiska.
Ciepło z Mensa Heating oparte jest na krótkiej fali kwarcowej w podczerwieni, która jest najbardziej przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem do zastosowań zewnętrznych. Rezultatem jest redukcja emisji CO2 o ponad 89% w porównaniu z konwencjonalnymi nagrzewnicami gazowymi.

Duński design
Słynny duński projektant Mikael Mammen jest projektantem produktów Mensa Heating. Ponadto wszystkie prace rozwojowe za Mensa Heating są prowadzone w Danii.

Uwaga: promiennik nie zawiera w zestawie blatu, ten można dodatkowo zamówić po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Dane techniczne
Wymiary 55cm x 110 cm
Moc 700W

Copyright © 2019 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT