Lampa Rażąca GEKO 36901

  • Producent: MO-EL
  • Model: GEKO 36901
  • Dostępność: W magazynie
  • 519,00 zł

  • Cena netto: 421,95 zł

Lampa Owadobójcza Rażąca GEKO 36901 wyprodukowana we Włoszech w firmie MO-EL to profesjonalne urządzenie do zwalczania owadów przeznaczone przede wszystkim do użytku wewnętrznego, do pomieszczeń o średnich i dużych rozmiarach. Produkt ten łączy w sobie wysoką wydajność z estetycznym wyglądem. Lampa posiada dwie wydajne lampy UV-A o łącznej mocy 30W, które działają na obszarze ok. 300 m².

Sugerowane przeznaczenie: użytek domowy i komercyjny - pomieszczenia o średnich i dużych rozmiarach: mieszkania, domy, restauracje, bary, sklepy, tarasy i werandy, domy weselne.


Wabienie owadów za pomocą lampy rażącej na owady GEKO 36901 jest niezwykle proste i skuteczne. Światło UV-A przyciąga owady (muchy, komary, mole, osy, itp.) i zwalcza je poprzez kontakt z siatką elektryczną znajdującą się wewnątrz urządzenia. Zneutralizowane owady trafiają następnie do specjalnego pojemnika zamontowanego u dołu lampy. Pojemnik łatwo się zdejmuje, co pozwala wygodnie usunąć złapane owady. Opatentowany sposób czyszczenia kratki elektrycznej i świetlówek pozwala na utrzymanie higieny, a także najwyższej wydajności urządzenia.
Ta lampa na owady dedykowana jest przeznaczona do wewnętrznych pomieszczeń. Jej wyjątkowo estetyczny wygląd powoduje, że z powodzeniem może być użyta w pokoju, salonie, ale też np. restauracji czy domu weselnym. Urządzenie działa na obszarze ok. 300 m², zużywa niewielkie ilości energii, a przy tym jest bardzo dyskretne w działaniu. Lampa owadobójcza zapewnia maksymalne utrzymanie higieny i bezpieczeństwa. Uchwyt do lampy powoduje że z łatwością można ją przenieść jak również zawiesić w każdym miejscu. Obudowa lampy została wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia ABS i PC.


Dane techniczne
Wymiary 385x105x290 (h) mm
Waga 2,3 kg
Zasilanie 230V/50Hz
Całkowity pobór mocy 45W
Zakres działania liniowy 12-14 m
Pole działania w m2 do 300
Świetlówka 2x15W UV-A Sylvania
Żywotność świetlówki 2000h
Klasa izolacji II
Materiał ABS+PC
Napięcie wyładowania 5000V
Certyfikat CE, IMQ
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Włochy

Tagi: lampa owadobójcza, MO-EL

Copyright © 2023 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT