Lampa Rażąca FLY 7103

  • Producent: MO-EL
  • Model: FLY 7103
  • Dostępność: W magazynie
  • 93,00 zł

  • Cena netto: 75,61 zł

Lampa Owadobójcza Rażąca 7103 Fly włoskiej firmy MO-EL jest typowym modelem przeznaczonym do użytku wewnętrznego, do powierzchni mniejszych rozmiarów. Lampa skutecznie eliminuje owady latające (w szczególności zaś komary i meszki), a jej niewielkie gabaryty sprawiają, że można ją postawić w każdym miejscu lub powiesić za haczyk znajdujący się na górze urządzenia. Ta lampa na owady pobiera śladowe ilości prądu, posiada jedną świetlówkę UV-A o mocy 4W, która działa na obszarze ok. 20 m².

Sugerowane przeznaczenie:
użytek pokojowy (w domu lub w hotelu), przyczepy kempingowe, pomieszczenia komercyjne mniejszych rozmiarów.

Lampa na owady 7103 Fly emituje światło UV-A, które wabi owady latające, a następnie eliminuje je za pomocą elektrycznej kratki znajdującej się środku urządzenia. Następnie owady opadają do specjalnego pojemnika znajdującego się na dnie lampy. Urządzenie to znajdzie zastosowanie w szczególności w pokojach mieszkalnych (w domu czy hotelu), przyczepach kempingowych lub pomieszczeniach komercyjnych mniejszych rozmiarów. Lampa na komary Fly 7103 jest przeznaczona przede wszystkim do używania w nocy, ze względu na moc świetlówki UV-A 4W. Plusem tego modelu jest to, iż urządzenie jest dyskretne a światło emitowane przez świetlówkę UV-A nie przeszkadza w spokojnym śnie.
Ten model lampy owadobójczej nie wymaga zasilania elektrycznego z uziemieniem, gdyż jest podwójnie izolowany. Lampa została poddana włoskiej kontroli jakości, oznaczona jest znakiem CE i spełnia wszelkie europejskie normy w zakresie ochrony zdrowia i ochrony środowiska. Dla maksymalnej skuteczności tego produktu, świetlówki UV-A należy wymieniać co 2000 godzin.


Dane techniczne
Wymiary 130x130x248 mm (h)
Waga 1 kg
Zasilanie 230V/50Hz
Całkowity pobór mocy 7W
Zakres działania liniowy 2-4 m
Pole działania w m2 20m2
Świetlówka 4W UV-A
Żywotność świetlówki 2000h
Klasa izolacji II
Napięcie wyładowania 1000V
Producent MO-EL
Gwarancja 24 miesiące/12 miesięcy dla firm
Miejsce produkcji P.R.C.

Tagi: lampa owadobójcza, MO-EL, czarna

Copyright © 2023 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT