Lampa Rażąca CRI CRI 307E Professional

  • Producent: MO-EL
  • Model: 307 E
  • Dostępność: W magazynie
  • 1 150,00 zł

  • Cena netto: 934,96 zł

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 307E Professional włoskiej firmy MO-EL to jeden z najmocniejszych modeli w walce z owadami. Lampa gwarantuje wysoką wydajność nawet w wysoce niesprzyjających warunkach. Ta lampa na owady wyposażona została w dwie silne świetlówki UV-A o łącznej mocy 40W (2x20W), które działają na obszarze ok. 430 m² (12-15 m w działaniu liniowym).

Sugerowane zastosowanie: duże powierzchnie wewnętrzne np. hale, fabryki, przy przetwórstwie spożywczym, duże powierzchnie zewnętrzne - działki, sady, korty tenisowe, pola golfowe, boiska sportowe,

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 307E zbliżona jest do modelu 308E, z tym wyjątkiem, że zastosowano w niej świetlówki owadobójcze o mniejszej mocy. Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja lampy gwarantuje długą żywotność działania modelu. Uchwyty do świetlówek UV-A są bardzo szczelne i chronią je przed dostaniem się zanieczyszczeń. Ten model znakomicie się sprawdzi wewnątrz pomieszczeń, w miejscach takich jak fabryki, zakłady, sklepy wielkopowierzchniowe, jak również na otwartych przestrzeniach takich jak działki, sady, korty tenisowe czy pola golfowe. Model bardzo chwalony przez klientów, którzy stosowali do likwidacji owadów w chlewniach i oborach.

Wyjątkowo solidna konstrukcja zapewnia długotrwałą żywotność tej lampy na owady nawet w przypadku działania w niekorzystnych warunkach zewnętrznych. Ten model lampy owadobójczej posiada dwie świetlówki UV-A o mocy 20W każda, które generują światło o mocy 40W i operują w promieniu 12-15 metrów, zatem swoim zasięgiem pokrywają obszar do 430 m2.  Model jest w pełni bezpieczny i higieniczny, posiada stopień ochrony przed wodą i wilgocią IPX 4, co oznacza, że może stać nawet na deszczu.

Prąd zmienny jak i wysokie napięcie wyładowania kratki wewnętrznej (5000V) powoduje, iż pozostaje ona czysta bowiem nie pozostają na niej fragmenty owadów. Ma to o tyle znaczenie, że w lampach owadobójczych gorszej jakości, w których kratka wewnętrzna ma słabsze napięcie wyładowania a prąd w niej płynący jest stały, fragmenty owadów zostają na ruszcie. W takich lampach kratka wewnętrzna przyciąga w niektórych miejscach owady bardziej niż w pozostałych a przez to fragmentuje złapane owady. W lampie na owady CRI CRI 307E zjawisko to nie występuje. Natomiast kratka zewnętrzna, wykonana ze stali galwanizowanej chroni przed złą pogodą oraz przed brudem i wilgocią. Lampa owadobójcza CRI CRI 307E jest zrobiona z materiałów zapobiegających uszkodzeniu w przypadku wystąpienia zwarcia, odpornych na wysokie temperatury a także na działanie promieni UV. Budowa lampy zapobiega możliwości jakiegokolwiek kontaktu z elementami elektrycznymi lampy, co jest szczególnie ważne gdy w otoczeniu są dzieci lub zwierzęta domowe.

Zasada działania lamp owadobójczych CRI CRI jest bardzo prosta: lampa przyciąga owady latające promieniami ultrafioletowymi a następnie eliminuje poprzez kontakt z kratką elektryczną znajdującą się wewnątrz urządzenia. Dno lampy jest jednocześnie pojemniczkiem na martwe owady. Z łatwością można je zdjąć i oczyścić, ale lampa może również działać bez tego pojemniczka - wtedy owady spadają bezpośrednio na ziemię.


Dane techniczne
Wymiary 685x200x380 mm (h)
Waga 8 kg
Zasilanie 230V/50Hz
Całkowity pobór mocy 65W
Stopień ochrony przed wodą IPX4
Zakres działania liniowy 12-15m
Pole działania w m2 430
Świetlówka 2x20W UV-A Aktyniczna Sylvania
Żywotność świetlówki 2000h
Klasa izolacji II
Certyfikat IPX4, IMQ, CE
Producent MO-EL
Gwarancja 24 miesiące

Tagi: lampa owadobójcza, MO-EL, IPX4

Copyright © 2024 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT