Nagrzewnica tarasowa Vireoo Private

  • Producent: Mensa Heating
  • Model: Nagrzewnica tarasowa Vireoo Private
  • Dostępność: W magazynie
  • 930,00 zł

  • Cena netto: 756,10 zł

Vireoo, laureat nagrody European Young Enterprise 2008, jest już dostępny w sklepach.
Unikalna technologia grzewcza Vireoo nie tylko zapewnia niezrównane ciepło i komfort, ale także oferuje najbardziej przyjazne dla środowiska rozwiązanie ogrzewania zewnętrznego na rynku

Ciepłe stopy – ciepłe ciało:

Jak Vireoo wykorzystuje naturalne krążenie w organizmie
Gdy robi się zimno, nasze stopy i ręce są zwykle pierwszymi miejscami, w których je odczuwa, ponieważ ciało automatycznie redukuje przepływ krwi do kończyn w celu ochrony jej narządów witalnych.
Typowe, tradycyjne nagrzewnice wyrzucają ciepło w górę, co powoduje tendencję do przegrzewania naszych głów, podczas gdy nasze stopy pozostają zamrożone.
Vireoo zapewnia głębokie, równomierne ciepło, umieszczając element na dole tak, że ciepło jest pochłaniane przez stopy i przenoszone przez ciało dla prawdziwie kojącego doświadczenia.

Przenośne i wygodne

 Zanieczyszczające, brzydkie, drogie i niebezpieczne ogrzewacze tarasów gazowych należą już do przeszłości. Vireoo nie wymaga przygotowania. Małe, lekkie i przenośne - Vireoo oferuje Ci ciepło wszędzie tam, gdzie chcesz. Po prostu podłącz go do gniazdka i ciesz się natychmiastowym ciepłem.

Ciesz się ogrzewaniem zewnętrznym z czystym sumieniem

 Vireoo to łacińskie dla "Jestem zielony" i nie jest to przypadek, ponieważ jesteśmy dumni z tego, że jest to najbardziej przyjazny dla środowiska zewnętrzny agregat grzewczy na rynku. Vireoo generuje ciepło przy użyciu podczerwieni lekkie fale pochłaniane przez ciało w celu uzyskania głębokiego, trwałego ciepła. Nasze fale podczerwieni mają tylko bezpośrednie wpływ na ludzi siedzących wokół naszych stołów. Oznacza to, że Vireoo nie marnuje niepotrzebnej energii ogrzewanie pustego powietrza, co czyni je niezwykle ekonomicznym w porównaniu z tradycyjnymi ogrzewaczami gazowymi na wolnym powietrzu.


Uwaga: promiennik nie zawiera w zestawie blatu, ten można dodatkowo zamówić po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.


Dane techniczne
Wymiary 71 cm x 55cm
Moc 550W
Dane techniczne Faneco
Kolor Czarny

Copyright © 2019 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT