• Suszarka do rąk Bora 726

Suszarka do rąk Bora 726

  • Producent: MO-EL
  • Model: Bora 726
  • Dostępność: W magazynie
  • 1 350,00 zł

  • Cena netto: 1 097,56 zł

Suszarka elektryczna do rąk BORA 726 włoskiej firmy MO-EL została zaprojektowana i wykonana w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenia firmy w dziedzinie produkcji suszarek do rąk. Model ten charakteryzuje się eleganckim i nowoczesnym wyglądem, przy zachowaniu wysokiej wydajności. Suszarka ta wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304, co powoduje że jest wandaloodporna Wykorzystanie w suszarce fotokomórki sprawia, że jest to urządzenie niewymagające żadnej obsługi.

Sugerowane przeznaczenie: lotniska, szkoły, uczelnie wyższe, supermarkety i inne miejsca o dużym natężeniu ludzi.


Suszarka do rąk BORA 726 to model posiadający zabezpieczenie bryzgoszczelne IPX1, zaprojektowany z myślą o najbardziej prestiżowych wnętrzach, w którchy estetyka i praktyczne wykorzystanie muszą iść ze sobą w parze.

STRUKTURA
Mocna obudowa wykonana ze stali AISI 304 czyni ją wandaloodporną. Fotokomórka jest scalona z obudową i pozwala na zastosowanie urządzenia bez konieczności dotykania go.

PRZEZNACZENIE
Z racji swojej budowy suszarka została zaprojektowana do miejsc o natężonym ruchu, takich jak lotniska, stacje benzynowe, szkoły, uczelnie wyższe, supermarkety, domy weselne, restauracje, kawiarnie, hotele,  itp. miejsca.

OBSŁUGA
Urządzenie włącza się automatycznie. Po tym jak umyjemy dłonie, przybliżami je do otworu z wylotem gorącego powietrza, znajdujący się na dole. Strumień powietrza pojawia się natychmiastowo, zapewniając komfortowe suszenie. Kiedy zabierzemy ręce, urządzenie wyłącza się zapobiegając w ten sposób niebezpieczeństwu kontaktu ze szkodliwymi drobnoustrojami. Moduł bezpieczeństwa powoduje automatyczne wyłączenie się suszarki po 60 sekundach ciągłego stosowania.


Produkty powiązane

Suszarka do rąk 1350 W PASSAT V

Suszarka do rąk 1350 W PASSAT V

Suszarka do rąk 1350 Passat V to solidne, nowoczesne i trwałe urządzenie, będące niezawodnym element..

599,00 zł Cena netto: 486,99 zł

Suszarka do rąk 2500 W SOLANO ze stali nierdzewnej

Suszarka do rąk 2500 W SOLANO ze stali nierdzewnej

Suszarka do rąk 2500 W SOLANO, dzięki eleganckiemu wyglądowi świetnie nadaje się do każdej stylowej ..

699,00 zł Cena netto: 568,29 zł

Tagi: suszarka do rąk

Copyright © 2024 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT