Promiennik Ciepła Guadalupe 784G

  • Producent: MO-EL
  • Model: 784G
  • Dostępność: W magazynie
  • 535,00 zł

  • Cena netto: 434,96 zł

Promiennik ciepła włoskiej firmy MO-EL GUADALUPA to najwyższej klasy urządzenie o wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Urządzenie służy do ogrzewania miejsc znajdujących się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest to promiennik typu IR-B (medium wave), o mocy lampy grzewczej 1200W (pokrywa ok. 6-8 m2), który jest zdalnie obsługiwany przez pilota znajdującego się w zestawie.

Promiennik podczerwieni GUADALUPA to lepsza wersja swojego poprzednika - promiennika ciepła PANAMA. W modelu tym została ulepszona funkcja pilota - działa on teraz zdecydowanie bardziej efektywnie, dokonano też zmian mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa grzejnika (co wynika z dostosowania jego konstrukcji do zmieniających się wymagań w Stanach Zjednoczonych).

Ten rodzaj promiennika podczerwieni może być obracany w pozycji horyzontalnej o 180 stopni, natomiast w pozycji wertykalnej do 35 stopni, co zapewnia pełen komfort jego użycia. Guadalupa jest lekka i bardzo łatwo ją przestawić, a stopień ochrony przed wodą i pyłem IP55 powoduje że może ona stać na deszczu czy śniegu.

Plusem urządzenia jest to, że ogrzewa wyłącznie powierzchnię, którą chcemy ogrzać (działa podobnie jak słońce i jego promienie). Nie musimy zatem ogrzewać całego pomieszczenia standardowymi źródłami ciepła, jeżeli chcemy ogrzać np. siebie kiedy siedzimy przy biurku. Ponadto Guadalupę można używać do niestandardowych celów, jak np. do suszenia prania lub suszenia ludzkiego ciała po wyjściu z kąpieli.

Ten promiennik podczerwieni jest tani w użytku, żywotność lampy grzewczej przekracza 8000 h. Guadalupa nie  jest pokryta szkłem, co powoduje jej bardziej efektywne działanie. 


Sugerowane zastosowanie: użytek zewnętrzny - balkony, werandy, tarasy, altany, ogródki restauracyjne, użytek wewnętrzny - łazienki, salony, sypialnie, budki strażnicze, recepcje, wszelkie inne wnętrza potrzebujące dogrzania.

Dane techniczne
Waga 2,4 kg
Zasilanie 220-240V/50-60 Hz
Całkowity pobór mocy 1200W
Stopień ochrony IP55
Klasa izolacji I
Materiał ABS + PC
Widmo emisyjne IR-B (medium wave)
Żywotność lampy 5000 h
Producent MO-EL
W zestawie Pilot do zdalnej obsługi

Tagi: promiennik ciepła, promiennik podczerwieni, IP55

Copyright © 2021 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT