Lampa Rażąca GEKO 7298 Professional

  • Producent: MO-EL
  • Model: GEKO 7298
  • Dostępność: Dostępny
  • 1 035,00 zł

  • Cena netto: 841,46 zł

Lampa Owadobójcza Rażąca GEKO 7298 Professional to produkt włoskiej firmy MO-EL. Jest to jedna z najbardziej popularnych i skutecznych pułapek na owady. Lampa łączy w sobie bardzo wysoką wydajność oraz niewysoką cenę. Urządzenie przeznaczone jest do dużych powierzchni zarówno w użytku wewnętrznym (sklepy spożywcze, produkcja rolnicza i zwierzęca, hale, fabryki, zakłady etc.) jak i zewnętrznym (sady, ogrody, przydomowe tarasy i altany). Ze względu na bardzo trwałą konstrukcję urządzenie może działać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, również na deszczu. Ta lampa na owady wyposażona jest w dwie świetlówki o łącznej mocy 80W, które działają na obszarze do 850 m².

Sugerowane zastosowanie: użytek wewnętrzny - duże powierzchnie takie jak np. sklepy spożywcze, fabryki, zakłady przemysłowe, stajnie, budynki gospodarskie, użytek zewnętrzny - przydomowe altany, tarasy, zewnętrzne części budynków, sady, ogrody, boiska sportowe, odkryte baseny, korty tenisowe, pola golfowe.


Lampa Rażąca Geko 7298 Professional to skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwych owadów. Produkt najbardziej ceniony w branży hodowlanej. Zastosowanie go w chlewniach, ubojniach, czy też stajniach sprawi, że ograniczymy muchy i komary do minimum, przy tym zaoszczędzimy mnóstwo pieniędzy na środki chemiczne do zwalczania tych owadów. Ta lampa na owady sprawdza się świetnie na tarasach i ogródkach działkowych, gdzie natężenie owadów jest naprawdę wysokie i kłopotliwe. Bez wątpienia będzie to idealne rozwiązanie dla dużych zakładów przemysłowo-produkcyjnych bez względu na to, czy lampę tą zastosujemy na zewnątrz czy wewnątrz. Pozostałe proponowane użycie tej lampy to fabryki, zakłady, sklepy wielkopowierzchniowe, przy produkcji rolniczej, jak również sady, ogrody, boiska, odkryte baseny, korty tenisowe, pola golfowe.
Ta lampa owadobójcza jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe, może pracować o każdej porze roku. Urządzenie wyposażone zostało w dwie świetlówki o mocy 40 W każda (łączna moc to 80 W), o polu rażenia 850 m² (15-18 m w działaniu liniowym), są bardzo efektywne a zarazem energooszczędne. Nawet owady, które znajdują się w dużej odległości od lampy, zauważą potężne światło lampy Geko 7298.  Model ten był przetestowany w taki sposób, aby blask światła nie odbijał się od gładkich powierzchni, w szczególności od sufitu. Odbicie światła może bowiem dezorientować owady. Wodoszczelny uchwyt na świetlówki zabezpiecza je przed kurzem, parą i wilgocią.
Lampa na owady Geko 7298 została zrobiona z plastiku odpornego na wstrząsy, posiada elementy ze stali nierdzewnej oraz ocynkowanej. Kratka zewnętrzna oraz kratka wewnętrzna (ruszt) lampy przeszły testy korozyjne w komorze solnej (na proces utleniania), lampa została też poddana testom odporności w warunkach ekstremalnego ciepła i zimna. Ta lampa owadobójcza zbudowana jest z materiałów ognioochronnych. Może być wykorzystywana nawet w najbardziej niekorzystnych (zabrudzonych) warunkach, tam, gdzie wymagany jest certyfikat HACCP. Lampa spełnia najwyższe normy higieniczne i bezpieczeństwa IMQ oraz posiada klasę IPX4, zatem może być używana nawet na deszczu. Konserwacja lampy jest wyjątkowo prosta. Łatwo usuwalny pojemnik na owady może być zdjęty, jeżeli użytkownik chce aby unieszkodliwione owady spadały na ziemię. Geko 7298 to model analogiczny do modelu CRI CRI 308E, modele te różnią się jedynie kolorem.


Dane techniczne
Wymiary 685x200x380 (h) mm
Waga 8.6
Zasilanie 230V/50Hz
Całkowity pobór mocy 95W
Stopień ochrony przed wodą IPX4
Zakres działania liniowy 15-18
Pole działania w m2 do 850
Świetlówka 2x40W UV-A Aktyniczna Sylvania
Żywotność świetlówki 2000h
Kabel H05RN-F
Klasa izolacji II
Materiał PC/ABS/stal ocynkowana/stal nierdzewna, galwanizowane elementy
Napięcie wyładowania 5000V
Certyfikat CE, IMQ, IPX4
Producent MO-EL
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Włochy

Produkty powiązane

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 308A Professional

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 308A Professional

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 308A włoskiej firmy MO-EL to niespotykany w innych modelach zasię..

1 299,00 zł Cena netto: 1 056,10 zł

Świetlówka Owadobójcza UV-A F40W T12 24''

Świetlówka Owadobójcza UV-A F40W T12 24''

Świetlówka T12 Blacklight BL368 24'' to produkt renomowanej firmy Sylvania wyprodukowany w Niemczech..

38,90 zł Cena netto: 31,63 zł

Tagi: lampa owadobójcza, MO-EL, IPX4, czarna

Copyright © 2023 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT