Lampa Rażąca CRI CRI 309 Professional

  • Producent: MO-EL
  • Model: CRI CRI 309
  • Dostępność: W magazynie
  • 799,00 zł

  • Cena netto: 649,59 zł

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 309 włoskiej firmy MO-EL to urządzenie, które zwalcza skutecznie owady w miejscach użyteczności publicznej, w zakładach produkcyjno-handlowo-usługowych oraz przeznaczone do użytku domowego. Lampa ta poradzi sobie dobrze na powierzchniach średnich rozmiarów, ale również sprawdzi się na werandzie czy tarasie, gdzie natężenie owadów jest znacznie większe. Urządzenie to nie wymaga szczególnej obsługi, jedynie trzeba okresowo opróżniać pojemnik na owady oraz wymieniać świetlówki raz w roku. CRI CRI 309 wyposażone jest w dwie mocne świetlówki UV-A o łącznej mocy 30W, które są widoczne i atrakcyjne dla owadów latających na obszarze ok. 320 m² (10-12m w działaniu liniowym).

Sugerowane przeznaczenie: użytek domowy i komercyjny - pomieszczenia o średnich i dużych rozmiarach: mieszkania, domy, tarasy i werandy, restauracje, bary, sklepy, stacje benzynowe, zakłady przemysłowe, przy przetwórstwie żywności, w rolnictwie


Lampa Owadobójcza CRI CRI 309 wyróżnia się prostym i eleganckim wyglądem, gwarantuje wysoką wydajność, działając nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Zasada działania lamp na owady CRI CRI jest bardzo prosta: lampa wabi owady promieniami ultrafioletowymi, a następnie unieszkodliwia poprzez kontakt z kratką elektryczną znajdującą się wewnątrz urządzenia. Dno lampy jest jednocześnie pojemnikiem na martwe owady. Z łatwością można je zdjąć i oczyścić, ale lampa może również działać bez tego pojemniczka - wtedy owady spadają bezpośrednio na ziemię. Wewnętrzna kratka elektryczna wykonana jest ze stali  ocynkowanej, posiada napięcie o mocy 5000V, co przy prądzie zmiennym powoduje, że nie pozostają na niej fragmenty owadów. Natomiast kratka zewnętrzna, wykonana ze stali galwanizowanej chroni przed złymi warunkami pogodowymi oraz przed brudem i wilgocią. Lampa jest zrobiona z materiałów zapobiegających uszkodzeniu w przypadku wystąpienia zwarcia, odpornych na wysokie temperatury a także na działanie promieni UV. Budowa lampy zapobiega możliwości jakiegokolwiek kontaktu z elementami elektrycznymi lampy, co jest szczególnie ważne gdy w otoczeniu są dzieci lub zwierzęta domowe. Model został zrobiony z najbardziej wymagającymi standardami unijnymi i posiada klasę wodoodporności IPX 3, co oznacza że jest odporna na działanie wody (strumień wody padający z góry, "nie zacinający"). Lampy owadobójcze CRI CRI to najbardziej znany i najlepiej sprzedający się rodzaj lamp owadobójczych produkowanych przez MO-EL.

Dane techniczne
Wymiary 355x155x315mm (h)
Waga 4.2 kg
Zasilanie 230V/50Hz
Całkowity pobór mocy 45W
Stopień ochrony IPX3
Zakres działania liniowy 12m
Pole działania w m2 300
Świetlówka 2x15W UV-A Sylvania
Żywotność świetlówki 1500h
Napięcie wyładowania 5000V
Certyfikat CE, IPX3, IMQ
Producent MO-EL
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Włochy

Tagi: lampa owadobójcza, IPX-3, srebrna

Copyright © 2024 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT