Lampa Rażąca CRI CRI 300N

  • Producent: MO-EL
  • Model: CRI CRI 300N
  • Dostępność: W magazynie
  • 399,00 zł

  • Cena netto: 324,39 zł

Lampa Owadobójcza CRI CRI 300N włoskiej firmy MO-EL jest skuteczna w zwalczaniu owadów, zarówno w gospodarstwie domowym, jak i obiektach przemysłowych. Urządzenie posiada jedną świetlówkę UV-A o mocy 6W, która działa na obszarze ok. 50 m².

Sugerowane przeznaczenie:
użytek domowy, przyczepy kempingowe, pomieszczenia komercyjne mniejszych rozmiarów.

Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 300N to urządzenie niewielkich rozmiarów, lekkie i można łatwo przenosić go z miejsca na miejsce, co sprawia, że jest idealna do małych i średnich powierzchni – do domów, mieszkań, przyczep kempingowych czy powierzchni komercyjnych. Zasada tej lampy rażącej CRI CRI jest bardzo prosta: owady przyciągane są do urządzenia promieniami ultrafioletowymi, a następnie eliminowane przez kontakt z elektryczną kratką znajdującą się wewnątrz urządzenia. Dno lampy stanowi  pojemnik na złapane owady. Z łatwością można je zdjąć i oczyścić, ale lampa może również działać bez tego pojemniczka - wtedy owady spadają bezpośrednio na ziemię. Świetlówki i wewnętrzna kratka elektryczna mają opatentowany przez MO-EL łatwy system czyszczenia, niewymagający demontażu lampy czy używania szczotki – na kratce wewnętrznej znajduje się specjalne urządzenie, które przy ściągnięciu w dół zdejmuje martwe owady w ten sposób, że nie zostają one na ruszcie. Obudowa tego modelu lampy na owady zabezpiecza wewnętrzną kratkę elektryczną lampy od brudu i wilgoci. Lampa jest zrobiona z materiałów zapobiegających uszkodzeniu w przypadku wystąpienia zwarcia, odpornych na wysokie temperatury, a także na działanie promieni UV. Model posiada jedną wysokiej jakości świetlówkę UV-A o mocy 6 W działającą w promieniu 3-5 metrów (ok. 50m²). Niezaprzeczalnym plusem tej lampy na owady jest to, iż urządzenie jest dyskretne a światło emitowane przez świetlówkę UV-A nie przeszkadza w spokojnym śnie.

Lampy CRI CRI to najbardziej znany i najlepiej sprzedający się rodzaj lamp owadobójczych produkowanych przez firmę MO-EL.


Dane techniczne
Wymiary 132x165x330 mm (H)
Waga 1,1 kg
Zasilanie 230V/50Hz
Całkowity pobór mocy 6W
Zakres działania liniowy 3-5m
Świetlówka 1x6W UV-A Aktyniczna
Materiał ABS
Napięcie wyładowania 1500V
Producent MO-EL
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Włochy

Produkty powiązane

Lampa rażąca I-trap 40 HT

Lampa rażąca I-trap 40 HT

I-trap 40 HT to niewielkich rozmiarów lampa rażąca powstałą z myślą o użytkownikach szczególnie ceni..

420,00 zł Cena netto: 341,46 zł

Tagi: lampa owadobójcza, MO-EL

Copyright © 2023 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT