Nagrzewnica IMUS ogrodowa/barowa szara

  • Producent: Mensa Heating
  • Model: Nagrzewnica IMUS ogrodowa/barowa szara
  • Dostępność: W magazynie
  • 490,00 zł

  • Cena netto: 398,37 zł

Do ogrodu, balkonu lub na camping.

Imus zapewnia przyjazne dla środowiska ciepło zewnętrzne dokładnie tam, gdzie chcesz. Promiennik został zaprojektowany tak, aby zmieścił się pod istniejącym ogrodowym stołem, dzięki czemu długie, przytulne wieczory staną się jeszcze dłuższe. Kojące ciepło nieszkodliwego światła podczerwonego jest wykorzystywane do zwiększenia wibracji w naszych komórkach, które następnie ogrzewają ciało.  

Ponieważ źródło ciepła Imus w podczerwieni jest wykorzystywane w celu optymalizacji naturalnego systemu ogrzewania organizmu, efektem końcowym jest przyjemne, kojące ciepło w całym organizmie.

IMUS to elektryczny ogrzewacz tarasowy na podczerwień w pięknym duńskim stylu i jedyny na świecie podgrzewacz z systemem SAFE TOUCH.
Z tym systemem nie musisz już bać się oparzenia palców, rąk czy nóg, ponieważ unikalna konstrukcja ogrzewacza tarasowego sprawia, że jest on bezpieczny w dotyku.
Ogrzewacz może więc być zawsze włączony - nawet kiedy dzieci bawią się wokół niego.  

Z IMUS otrzymujesz wydajny, ekonomiczny i bezpieczny ogrzewacz tarasowy, którym jest także przyjazny dla środowiska naturalnego

"Plug & Play" - nie ma drażniących butli z gazem, którego zabraknie akurat wtedy, gdy obiad jest gotowy i jednocześnie koszt operacyjny jest niewielki w porównaniu do kosztu ogrzewania tarasowego na gaz.

- WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA

- Minimalny wpływ na środowisko
- Bardzo niskie koszty operacyjne
- Plug & Play
- duńskie wzornictwo

Dane techniczne
Moc 550 W
Dane technniczne świetlówki
Wysokość 67,2 cm
Dane techniczne Faneco
Kolor Szary

Copyright © 2019 | Oparte na OpenCart | Realizacja APISOFT